Mezoterapia z użyciem osocza

By 30 kwietnia 2019Blog

Zatrzymaj czas!

Zabieg mezoterapii cienkoigłowej z użyciem osocza bogatopłytkowego, to niesamowity sposób rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Doskonale poprawia napięcie i elastyczność skóry oraz jej zagęszczenie. Wspaniale rozświetla, dzięki czemu skóra staje się gładka, wygląda zdrowo i zdecydowanie odmładza wygląd ostrzykiwanych partii ciała.

Zabieg jest w 100% naturalny

Polega na odpowiedniej obróbce krwi pacjenta, pobranej z zastosowaniem specjalnego zestawu zabiegowego i poddaniu jej specjalistycznej obróbce tzn. odwirowaniu dzięki czemu lekarz otrzymuje osocze bogatopłytkowe. Otrzymany naturalny, biologiczny materiał do mezoterapii, zawiera ponad 60 substancji czynnych – naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do odbudowy i regeneracji skóry. Ich biostymulujący efekt leczniczy, wykorzystywany jest już od wielu lat przez specjalistów w ortopedii i chirurgii.

Odpowiednio przygotowane osocze bogatopłytkowe w przypadku zabiegów rewitalizujących zostaje podane podskórnie poprzez serię płytkich nakłuć w formie mezoterapii.

Efekty widoczne natychmiast

Osocze bogatopłytkowe pobudza pracę fibroblastów, proces ten prowadzi do wzrostu syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze, która staje się bardziej napięta i elastyczna. Pobudzone zostaje wytwarzanie nowych naczyń krwionośnych czyli angiogenezy, dzięki czemu skóra staje się lepiej odżywiona i dotleniona.

Wszystkie te procesy dają jeden najważniejszy dla poddającemu się zabiegowi pacjentowi efekt. Jest nim odmłodzony, promienny wygląd uzyskany w 100% naturalną metodą.

Zdrowa, rozświetlona i jędrna skóra jest najlepszą wizytówką każdej osoby.

Osocze bogatopłytkowe to zabieg dla tych, którzy cenią sobie naturalne sposoby dbania o wygląd, w bezpieczny i małoinwazyjny sposób pragną zadbać o swoją skórę i zatrzymać na niej oznaki upływającego czasu.