MŁODA, WYPOCZĘTA I GŁADKA

Zachwycaj aksamitną skórą

 

PRZEBARWIENIA, PLAMY, PIEGI?

Zapomnij o nich na zawsze!

 

PEELING MEDYCZNY DERMAMELAN

Depigmentacja w 3 tygodnie

1
1

DERMAMELAN

Terapia depigmentacyjna skutecznie i trwale usuwająca przebarwienia na skórze

Najskuteczniejsza metoda, doskonale usuwająca przebarwienia i plamy w mniej niż 20 dni.
Skóra ludzka zawdzięcza swój kolor barwnikowi – melaninie, która produkowana jest w komórkach barwnikowych znajdujących się w naskórku. Spełnia ona ważną i pożyteczną rolę, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Nadmierne nagromadzenie melaniny, powoduję powstawanie brązowych lub brunatnych plam (przebarwień) na skórze całego ciała. Szczególnie narażonymi miejscami na wystąpienie przebarwień w postaci plam czy piegów są miejsca najczęściej narażone na ekspozycje słoneczną tj. twarz, dekolt, ręce, ramiona plecy.

Przebarwienia na skórze mogą wystąpić również u kobiet stosujących doustną kurację hormonalną, w czasie ciąży jak również u osób ze schorzeniami wątroby czy zaburzeniami pracy tarczycy.

Jak wygląda kuracja?

Piękna skóra bez przebarwień

Etap I- polega na nałożeniu przez lekarza na przebarwioną skórę Maski Dermamelan i pozostawieniu jej na skórze 0d 4 do 8 godzin (czas pozostawienia maski depigmentującej, zależny jest od intensywności przebarwień). Pacjent może sam zmyć maskę w domu.

Etap II- polega na kontynuowaniu kuracji przez pacjenta w domu, poprzez codzienne nakładanie kremu de pigmentującego DERMAMELAN po 5 dniach od nałożenia maski.

Kuracja kremem Dermamelan powinna trwać minimum 3 miesiące. Skrócenie okresu leczenia, może spowodować konieczność powtórzenia zabiegu.

Jeżeli leczenie zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie!

Po zakończeniu kuracji należy pamiętać o stosowaniu wysokich filtrów przeciwsłonecznych z faktorem SPF 50.

Krem Dermamelan

Bezbolesna kuracja

Kuracja kremem depigmentującym DERMAMELAN umożliwia nie tylko skuteczne pozbycie się przebarwień, ale przywraca skórze jędrność, gładkość i młody wygląd.

Kuracja kremem Dermamelan jest zabiegiem bezbolesnym. W trakcie pierwszych 2 dni po zabiegu, skóra może być zaczerwieniona i wrażliwa. Obserwowane może być również uczucie napięcia i pieczenia.

Stan skóry poprawia się już w pierwszym tygodniu rozpoczęcia kuracji. Jest on jednak zależny od typu leczonej skóry. W 99% przypadków intensywność przebarwien ulega redukcji w 95%.

Przeciwwskazania

Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

  • leczenie pochodnymi Wit. A
  • ciąża
  • okres karmienia piersią
  • infekcje wirusowe
  • opryszczka
  • skłonność do powstawania bliznowców