O KLINICE

Szeroka oferta zabiegów

Brodkiewicz & Skibicka Medical Center (B&S) – to jedna z najbogatszych w kraju ofert zabiegów z zakresu medycyny estetycznej  oraz anti agingu.

W naszej Klinice,  oprócz rutynowych zabiegów,  możemy dodatkowo zaaoferować Państwu np.:  innowacyjne zabiegi usuwania przebarwień skórnych (jeden z najmocniejszych w kraju laserów Q Switch Nd:YAG),  zabiegi  40 Watt laserem frakcyjnym Ultrafrax 800, autologiczne przeszczepy tkanki tłuszczowej metodą Sidneya Colemana i wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy również  unikalny w skali europejskiej zabieg podawania pacjentowi jego własnych (namnożonych do ilości stu milionów) fibroblastów.

Doświadczenie kliniczne i naukowe

Dr hab. n. med. Andrzej Brodkiewicz prof. nadzw. PUM zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej od 2009 roku.  Jest autorem lub współautorem ponad 190 publikacji medycznych zamieszczonych w wielu zagranicznych oraz polskich czasopismach naukowych.

Doświadczenie kliniczne, oraz współpraca naukowa z prof. Bogusławem Machalińskim pozwoliły na wprowadzennie do szerokiej oferty Brodkiewicz&Skibicka Medical Center innowacyjnego w skali Europy zabiegu, polegającego na możliwości podania pacjentowi autologicznych (własnych)  fibroblastów. Według naszej wiedzy B&S jest jedyną kliniką w Polsce w której taki zabieg jest wykonywany oraz jedną z nielicznych w których prowadzone są zaawansowane projekty badawcze.

Najlepszy sprzęt

Wszystkie zabiegi są wykonywane przy użyciu  innowacyjnych,  najnowocześniejszych urządzeń medycznych które  posiądają  wymagane w Unii Europejskiej certyfikaty. Bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjenta są dla nas zawsze najważniejsze.

Doświadczenie

Doświadczenia nabyte przez prof. PUM Andrzeja Brodkiewicza i jego zespół powodują duża łatwość w indywidualnym dopasowaniu zabiegów do potrzeb oraz  oczekiwań każdego pacjenta.

Zabiegi są zawsze wykonywane z najwyższą starannością oraz  ogromną dbałością o  każdy szczegół.  Naturalny, młody wygląd oraz perfekcja wykonania są mottem naszej Kliniki.

Piękna i nowoczesna klinika

Design Kliniki jest bardzo nowoczesny ale jednocześnie przyjazny dla pacjenta. Użyte do wykończenia materiały (naturalny kamień, szkło, stal nierdzewna) oraz profesjonalne podejście powodują, iż pacjent ma duże poczucie komfortu oraz ogromne  zaufanie do zespołu Brodkiewicz&Skibicka Medical Center.

Ustronna i intymna lokalizacja

Klinika znajduje się na granicy Puszczy Wkrzańskiej w północnej dzielnicy Szczecina (Warszewo). Taka lokalizacja zapewnia pacjentom daleko idącą prywatność oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Każdy jest traktowany indywidualnie – w  naszej Klinice pacjent ma zagwarantowane incognito. Mimo tak intymnego i ustronnego położenia dotarcie do B&S nikomu nie nastręcza żadnych problemów.

B Club

B&S Club jest naszym wielkim podziękowaniem dla osób, które stale obdarzają nas zaufaniem.

Podzielony na 3 poziomy rabatowe – złoty, platynowy i czarny (premium) – pozwala nam w dodatkowy sposób okazać jak zadowolenie pacjenta jest dla nas ważne.