Szeroka oferta zabiegów

Brodkiewicz & Skibicka Medical Center (B&S) – to jedna z najbogatszych w kraju ofert zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz anti agingu.

W naszej Klinice, oprócz rutynowych zabiegów, możemy dodatkowo zaaoferować Państwu np.: innowacyjne zabiegi usuwania przebarwień skórnych (jeden z najmocniejszych w kraju laserów Q Switch Nd:YAG), zabiegi 40 Watt laserem frakcyjnym Ultrafrax 800, autologiczne przeszczepy tkanki tłuszczowej metodą Sidneya Colemana i wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy również unikalny w skali europejskiej zabieg podawania pacjentowi jego własnych (namnożonych do ilości stu milionów) fibroblastów.

Bogate doświadczenie

Dr hab. n. med. Andrzej Brodkiewicz prof. nadzw. PUM zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej od 2009 roku. Jest autorem lub współautorem ponad 190 publikacji medycznych zamieszczonych w wielu zagranicznych oraz polskich czasopismach naukowych.

Doświadczenie kliniczne, oraz współpraca naukowa z prof. Bogusławem Machalińskim pozwoliły na wprowadzennie do szerokiej oferty Brodkiewicz&Skibicka Medical Center innowacyjnego w skali Europy zabiegu, polegającego na możliwości podania pacjentowi autologicznych (własnych) fibroblastów. Według naszej wiedzy B&S jest jedyną kliniką w Polsce w której taki zabieg jest wykonywany oraz jedną z nielicznych w których prowadzone są zaawansowane projekty badawcze.

Co nas wyróżnia na tle innych klinik medycyny estetyczej?

Najlepszy sprzęt

Wszystkie zabiegi są wykonywane przy użyciu innowacyjnych i najnowocześniejszych urządzeń medycznych, kposiadających wymagane w Unii Europejskiej certyfikaty. Bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjenta są dla nas zawsze najważniejsze.

Nowoczesny wystrój

Design Kliniki jest bardzo nowoczesny ale jednocześnie przyjazny dla pacjenta. Użyte do wykończenia materiały (naturalny kamień, szkło, stal nierdzewna) oraz profesjonalne podejście powodują, iż pacjent ma duże poczucie komfortu oraz ogromne zaufanie do zespołu Brodkiewicz&Skibicka Medical Center.

Intymna lokalizacja

Klinika znajduje się na granicy Puszczy Wkrzańskiej w dzielnicy Warszewo. Taka lokalizacja zapewnia pacjentom daleko idącą prywatność oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mimo tak intymnego i ustronnego położenia dotarcie do B&S nikomu nie nastręcza żadnych problemów.

Członkostwo w Premium Club

B&S Club jest naszym wielkim podziękowaniem dla osób, które stale obdarzają nas zaufaniem.

Podzielony na 3 poziomy rabatowe – złoty, platynowy i czarny (premium) – pozwala nam w dodatkowy sposób okazać jak zadowolenie pacjenta jest dla nas ważne.

Aesthetic medicine is an art - an art for the chosen

- Andrzej Brodkiewicz

B&S Medical Center
ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin
tel. kom.: +48 723 45 45 45
e-mail: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl