Skuteczne zmniejszenie podskórnej tkanki tłuszczowej

Spektakularna, naturalna i nieinwazyjna metoda redukcji nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ramion, ud czy pośladków. Gwarantuje doskonałe i trwałe efekty wyszczuplające.

Pod ludzką skórą, znajduje się podskórna tkanka tłuszczowa składająca się z nasyconych kwasów tłuszczowych, które nie są odporne na działanie niskich temperatur. Ulegają rozpadowi już w temperaturza +5 st. C. Urządzenie MedCryo skutecznie wykorzystuje tę dysfunkcję.

Kriolipoliza to nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, polegający na redukcji tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu niskiej temperatury ( od 0 do -10 ͦ C ). Dzięki schłodzeniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej, dochodzi do jej rozpadu (kriolipolizy). Obumarłe komórki zostają w naturalny sposób wydalane z organizmu, dzięki czemu już od pierwszego tygodnia po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Czas rozpadu tkanki tłuszczowej trwa do kilku tygodni od wykonanego zabiegu, w tym czasie pacjent powinien stosować się do zaleceń lekarza.

Kriolipoliza może zapewnić redukcje tkanki tłuszczowej nawet do 45%.

Jak wygląda zabieg?

Precyzyjne określenie ilości i czasu wizyt jest indywidualne dla każdego pacjenta.

Pojedynczy zabieg kriolipolizy trwa od 30 minut do godziny. Poszczególne partie ciała są poddawane zabiegowi osobno za pomocą próżniowego aplikatura – głowicy MedCryo.

W tym momencie następuje najważniejszy moment zabiegu. Urządzenie zasysa skórę wraz z podskórną tkanką tłuszczową i dokonuje jej kontrolowanego przez lekarza ochładzania. Skóra w miejscu wykonywania zabiegu jest zabezpieczona specjalnymi membranami antyodmrożeniowymi, aby nie doszło do uszkodzenia skóry.

Po zabiegu jakim jest kriolipoliza mogą wystąpić na skórze zaczerwienienia, opuchlizna i miejscowe odrętwienie, które może utrzymać się do kilku godzin po sesji ochładzania.

Przygotowanie do zabiegu

  • około 2-3 dni przed planowaną wizytą, zalecane jest zwiększenie spożywanych płynów do 2-3 litrów dziennie, aby pobudzić pracę układu limfatycznego
  • unikanie ciężkostrawnych, tłustych potraw
  • nie opalanie miejsc poddawanych zabiegowi w okresie do 14 dni od wyznaczonej daty wizyty

Kriolipoliza - cennik

Cena

Zabieg kriolipolizy
(cena dotyczy zastosowania jednej głowicy na jednym obszarze ciała przez okres 30 minut)**

od 400 zł
cena ustalana indywidualnie w przypadku użycia większej ilości głowic w kilku obszarach

Aesthetic medicine is an art - an art for the chosen

- Andrzej Brodkiewicz