Odmłodzenie i regeneracja skóry twarzy, szyi i dłoni

NanoFat – unikalna, innowacyjna technologia przetwarzania komórek tkanki tłuszczowej (adipocytów) opracowana przez znaną i cenioną firmę, światowego lidera w zakresie technologii pozyskiwania i implantacji tkanek. Doskonały metoda do zaawansowanego odmłodzenia i regeneracji skóry twarzy, szyi i dłoni.

W kilkuetapowym procesie otrzymujemy z pobranej tkanki tłuszczowej cztery różne preparaty, każdy o całkowicie innym zastosowaniu – do wolumetrii podskórnej, śródskórnej i powierzchniowej oraz w ostatnim etapie, po zastosowaniu urządzenia Nanotransfer – preparat komórkowy aplikowany metodą mezoterapii.

Dzięki NanoTransfer po raz pierwszy zastosowanie komórek pozyskanych z własnej tkanki tłuszczowej stało się możliwe metodą mezoterapii, przy użyciu cienkich igieł. Bez bólu, stresu oraz uszkodzeń skóry. W odróżnieniu od innych preparatów rutynowo używanych w medycynie estetycznej – pozyskane w procesie NanoFat produkty są przeszczepami autologicznymi (materiał pochodzi z naszego organizmu). Nie ma więc absolutnie żadnego niebezpieczeństwa wystąpienia reakcji alergicznych. Pacjent otrzymuje „z powrotem” własną tkankę. Zabieg jest na tyle bezpieczny, że może być wykonany nawet u kobiet w ciąży lub w trakcie karmienia piersią (przenikanie obcych substancji do płodu lub do pokarmu jest wykluczone).

Nanotransfer a bezpieczeństwo

Badania kliniczne przeprowadzone za pomocą cytometru przepływowego pokazały, że rozdrobnienie tkanki tłuszczowej przy pomocy Nanotransferu jest bezpieczne dla komórek mezenchymalnych i nie powoduje obniżenia żywotności komórek stromalnych oraz redukcji ich ilości.*

Oznacza to, iż proces pozyskiwania materiału do zabiegu nie niszczy komórek zawartych w tkance tłuszczowej zwiększając jednocześnie jego potencjał regeneracyjny oraz możliwości i zakres jego stosowania. Zastosowanie: medycyna estetyczna, anti-aging, medycyna regeneracyjna, medycyna sportowa.

*Understanding mechanical emulsification vs. enzymatic isolation of tSVF from adipose tissue;
Robert W. Alexander, MD, DMD, FICS

Nanofat – lipotransfer (przeszczep tłuszczu) - cennik

Cena

Nanofattransfer (cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca oraz rozległości zabiegu)

od 4000 zł

Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na stronie usług.

Aesthetic medicine is an art - an art for the chosen

- Andrzej Brodkiewicz

B&S Medical Center
ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin
tel. kom.: +48 723 45 45 45
e-mail: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl