Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego tzw. wampirzy lifting – niesamowity sposób odmładzający i regenerujący skórę. W 100% naturalny działający rewitalizująco i stymulująco procesy naprawcze w skórze.

Osocze bogatopłytkowe, pozyskiwane jest z krwi pacjenta. Zawiera liczne czynniki wzrostu, pobudzające proces powstawania kolagenu i elastyny w skórze. Wpływa regenerująco na skórę, poprawiając jej napięcie, elastyczność, gęstość, niwelując widoczność zmarszczek. Skóra staje się lepiej nawilżona, ukrwiona, pełna blasku.

Przebieg zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, polega na pobraniu krwi pacjenta, do specjalnych próbówek, a następnie odwirowaniu jej w specjalnej laboratoryjnej wirówce, dzięki czemu płytki krwi zostają oddzielone od pozostałych składników krwi i zawieszone w osoczu. Otrzymany koncentrat bogatopłytkowy wraz z osoczem jest gotowym preparatem wykorzystanym do ostrzyknięcia skóry z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry.

Zabieg – osocze bogatopłytkowe – uznawany jest w medycynie estetycznej jako jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, w 100% biokompatybilnych i immunologicznie naturalnych. Nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowych.

Zabieg trwa około 30 min, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przy pomocy urządzenia miejscowo chłodzącego skórę. Powinien być wykonywany systematycznie co 6do 10 miesięcy w celu utrzymania efektów rewitalizacji.

Wampirzy lifting w 100% naturalny zabieg dla osób chcących przez długi czas cieszyć się młodą zdrowo wyglądającą skórą.

Wskazania do zabiegu

  • Rewitalizacja skóry, w szczególności trudnych okolic oczu i szyi
  • Poprawienie kolorytu skóry
  • Wzmocnienie napięcia i gęstości skóry
  • Regeneracja skóry po zabiegach laseroterapii
  • Profilaktyka przeciw starzeniu się skóry

Przeciwwskazania

Osocze bogatopłytkowe - cennik

Obszar Cena

Twarz

od 850 zł

Twarz + szyja

1250 zł

Twarz + szyja + dekolt

1650 zł

Dłonie

od 850 zł

Głowa (owłosiona skóra głowy)

od 850 zł

Okolica oczu (bardzo skoncentrowanym preparatem)

1050 zł

Inne okolice

od 850 zł
cena ustalana indywidualnie w zależności od lokalizacji i użytej ilości preparatu

Osocze + 1amp. mezokoktailu na bazie witamin

od 1250 zł
cena ustalana indywidualnie w zależności od lokalizacji i użytej ilości preparatu

Wszystkie ceny podane są w PLN. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na stronie usług.

Aesthetic medicine is an art - an art for the chosen

- Andrzej Brodkiewicz

B&S Medical Center
ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin
tel. kom.: +48 723 45 45 45
e-mail: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl