Oferta zabiegów

Toksyna Botulinowa

Toksyna botulinowa potocznie nazywana „Botox” lub “botoks”, wykorzystywana jest w medycynie estetycznej od ponad 20 lat. Dziś jest standardowym, jednym z najczęściej wykorzystywanych zabiegów przeciwzmarszczkowych na całym świecie. Posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań – może także leczyć bruksizm i nadpotliwość

WIĘCEJ O TOKSYNIE BOTULINOWEJ

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to uniwersalny zabieg medycyny estetycznej, który gwarantuje skuteczne leczenie chorób dermatologicznych, kompleksową rewitalizację skóry oraz efektywną walką z cellulitem. Pakiet korzyści uzupełniają szybkie rezultaty, bezpieczeństwo oraz niskie ryzyko efektów ubocznych.

WIĘCEJ O MEZOTERAPII

Peelingi medyczne

Perfekcyjnie wykonywane peelingi medyczne na bazie kwasów przeciwdziałają konkretnym problemom oraz zapewniają skuteczną pielęgnację z gwarancją widocznych efektów. Sprawdź, jakie zabiegi proponujemy oraz dopasuj peeling do swoich potrzeb i problemów skórnych.

WIĘCEJ O PEELINGACH

Nici liftingujące PDO

Zabieg liftingujący z użyciem nici PDO, to prosty, praktycznie bezbolesny i bezinwazyjny sposób, który pozwala cieszyć się młodym wyglądem owalu twarzy, szyi czy dekoltu. Dzięki niemu skóra wraz z tkanką podskórną stają się jędrne, sprężyste i zrewitalizowane.

WIĘCEJ O NICIACH LIFTINGUJĄCYCH

Nanofat

Nanofat to unikalna, innowacyjna technologia przetwarzania komórek tkanki tłuszczowej (adipocytów) opracowana przez firmę Tulip, światowego lidera w zakresie technologii pozyskiwania i implantacji tkanek. Doskonały metoda do zaawansowanego odmłodzenia i regeneracji skóry twarzy, szyi i dłoni.

WIĘCEJ O NANOFAT

Peeling laserowy (laseroterapia)

Precyzyjne usuwanie zmarszczek, blizn, gwarantując spektakularne efekty odmłodzonej, aksamitnej skóry. Peeling laserowy, to innowacyjna metoda maksymalnego odmłodzenia i rewitalizacji skóry wykorzystywana w medycynie estetycznej. Doskonale odmładza, ujędrnia skórę, poprawia jej gęstość, usuwa przebarwienia

WIĘCEJ O LASEROTERAPII

Wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy jest substancją występującą w skórze w sposób naturalny pod postacią biopolimeru. Jest podstawowym składnikiem skóry, odpowiadającym za utrzymanie jej właściwego poziomu nawilżania, jędrności i sprężystości.

WIĘCEJ O WYPEŁNIANIU ZMARSZCZEK

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymuje się go podczas wirowania krwi pobranej od Pacjenta bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu.Terapia osoczem zapewnia rewitalizację głębokich tkanek skóry, wygładzenie zmarszczek, redukcję kurzych łapek, spłycenie bruzd.

WIĘCEJ O OSOCZU BOGATOPŁYTKOWYM

Usuwanie przebarwień

Osocze bogatopłytkowe to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymuje się go podczas wirowania krwi pobranej od Pacjenta bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu.Terapia osoczem zapewnia rewitalizację głębokich tkanek skóry, wygładzenie zmarszczek, redukcję kurzych łapek, spłycenie bruzd.

WIĘCEJ O USUWANIU PRZEBARWIEŃ

Plastyka Powiek

Korekcja powiek znacznie poszerza pole widzenia ograniczone przez opadającą, zwiotczałą skórę powiek, dodatkowo poprawia wygląd twarzy i samopoczucie, postrzeganie przez innych ludzi. Przeprowadza się ją zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym. Zabieg zwykle trwa około godziny.

WIĘCEJ O PLASTYCE POWIEK

Wypełnianie, powiększanie ust

Wypełnienie ust kwasem hialuronowym zalecane jest dla osób, które nie są zadowolone z naturalnego kształtu i rozmiaru swoich ust. Dzięki zabiegowi można osiągnąć wymarzoną wielkość i kształt ust. Staną się one bardziej sprężyste i jędrne, a zmarszczki okolic ust tzw. zmarszczki palacza zostaną wygładzone.

WIĘCEJ O POWIĘKSZANIU UST

Witaminoterapia

Dożylna terapia witaminowa z ogromną dawką witaminy C wspomaga układ odpornościowy, zmniejsza podatność na zachorowania, a także wykazuje duże właściwości regeneracyjne. Stymuluje produkcję interferonu. Wzmacnia działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.

WIĘCEJ O WITAMINOTERAPII

Ozonoterapia

Ozonoterapia jest skutecznym sposobem walki z wiotczejącą, starzejącą się skórą, szczególnie twarzy, szyi i dekoltu. Ma silne działanie przeciwzmarszczkowe i regeneracyjne. Już po pierwszych zabiegach poprawia się wygląd i jędrność skóry.

WIĘCEJ O OZONOTERAPII

Laserowe usuwanie blizn

Blizny, są naturalnym efektem gojenia się ran. Czasem jednak stają się one przyczyną dyskomfortu nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Dziś jest na to sposób, który nie wymaga chirurgicznego i bolesnego usuwania. Laseroterapia w sposób najmniej inwazyjny pomoże rozwiązać ten problem.

WIĘCEJ O LASEROWYM USUWANIU BLIZN

Kriolipoliza

Nieinwazyjna metoda redukcji nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ramion, ud czy pośladków. Gwarantuje doskonałe i trwałe efekty wyszczuplające. Dzięki zastosowaniu niskich temperatur urządzenie MedCryo skutecznie rozbija komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą.

WIĘCEJ O KRIOLIPOLIZIE

Komórki macierzyste

Komórki macierzyste – poznaj nasze metody medycyny regeneracyjnej: Sidneya Collemana, System Lipogems i System Adiprep.

WIĘCEJ O KOMÓRKACH MACIERZYSTYCH

Liposukcja

Dowiedz się więcej na temat zabiegów takich jak: liposukcja, lipotransfer czy lipofiling.

WIĘCEJ O LIPOSUKCJI