Rok 2021 ze względu na pandemie COVID19 nie był łatwy pod względem prowadzenia działalności medycznej. Jednak dzięki odpowiedniemu podejściu do naszych pacjentów oraz szerokiej gamie zabiegów, które stale poszerzamy – dalej prężnie działamy i się rozwijamy w zakresie jakim jest medycyna estetyczna w mieście Szczecin.

Wśród zabiegów dla kobiet zabiegiem Top był zarówno zabieg Powiększania i modelowania ust jak i zabieg z wykorzystaniem Botox’u (toksyny botulinowej).

Powiększanie ust Szczecin

Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz doskonaleniu umiejętności pod najnowsze trendy i najnowocześniejsze techniki powiększania i modelowania ust- ten zabieg pojawił się na pierwszym miejscu i zdecydowanie przypadł do gustu wszystkim paniom chcącym uwydatnić swoje usta. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów, dających natychmiastowe efekty, o bardzo wysokim profilu bezpieczeństwa, o ile zabieg wykonuje lekarz specjalizujący się w tej dziedzinie. Do powiększania ust, również używamy najwyższej jakości preparatów, dzięki czemu nasi Pacjenci mają pewność, że zabieg wykonywany jest należycie, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a uzyskane efekty są długotrwałe.

Botox Szczecin

Toksyna botulinowa potocznie nazywana botox ’em , wykorzystywana jest w medycynie estetycznej od ponad 35 lat. Dziś jest standardowym, jednym z najczęściej stosowanych zabiegów przeciwzmarszczkowych na całym świecie. Również i u nas, zarówno panie jak i panowie upodobali sobie ten zabieg, szczególnie jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek okolicy czoła, lwiej bruzdy i kurzych łapek, dzięki czemu twarz nabiera młodszego wyglądu. Od wielu lat stosujemy przed podaniem Botox ’u skuteczne znieczulenie miejscowe w kremie, co sprawia, ze zabieg jest niemalże bezbolesny, a pacjent nie czuje dyskomfortu.

 

Wśród zabiegów dla mężczyzn zabiegiem cieszącym się największa popularnością był zabieg powiększania penisa.

Powiększanie penisa Szczecin

Bezapelacyjny król zabiegów dla Panów przeprowadzonych w naszej klinice w 2021 roku. Zgodnie z prowadzonymi przez nas statystykami, wyszukiwanie stale wzrasta i cieszy się co raz większą popularnością. Jak widać medycyna estetyczna nie tylko wychodzi naprzeciw paniom, które pragną polepszyć swój komfort życia oraz zniwelować swoje większe bądź mniejsze kompleksy, ale również panom, którzy dzięki zabiegowi jakim jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym, odzyskują pewność siebie oraz satysfakcję seksualną nie tylko swoją, ale również partnerki. Dzięki temu, iż w naszej klinice używamy tylko najwyższej jakości preparatów, nasi pacjenci mają pewność, że w maksymalny sposób dbamy o ich bezpieczeństwo. To właśnie przez to, oraz satysfakcjonujące naszych pacjentów efekty.

 

Mamy nadzieje, że rok 2022 przyniesie jeszcze więcej pozytywnych zmian na rynku medyczny estetycznej oraz wśród stale poszerzanej oferty zabiegów w naszej klinice. Zadowolenie i satysfakcja z efektów zabiegów wśród Naszych Pacjentek i Pacjentów jest dla nas największym wyróżnieniem.

Dziękujemy za zaufanie.

Aesthetic medicine is an art - an art for the chosen

- Andrzej Brodkiewicz

B&S Medical Center
ul. Poznańska 1D/5, 71-785 Szczecin
tel. kom.: +48 723 45 45 45
e-mail: recepcja@brodkiewicz-skibicka.pl